Dalima

O NÁS

Milí cestovatelé,

vítejte „na palubě“ cestovních stránek, které vám nabízejí vychutnat si krásy, kulturu, přírodu a obyvatele všech možných koutů světa.

 

Naše cestovní agentura DALIMA se narodila v roce 1995 jako první dítě v oblasti cestovního ruchu v Uherském Brodě a  letos slaví krásné 27. narozeniny.

 

Za dobu svého života se naučila uspokojit  individuální požadavky cestovatelů a maximálně jim vycházet vstříc, ať to byly pobytové, poznávací nebo last minute zájezdy v tuzemsku i zahraničí. A naši klienti vědi, že je vždy uspokojíme v jejich požadavcích.

 

Naší převažující činností je PRODEJ ZÁJEZDŮ vybraných  cestovních kanceláří.

 

Klademe důraz na výběr našich partnerů, osobně se také zúčastňujeme meetingů touroperátorů a  informačních cest s prohlídkami nabízených hotelů a apartmánů, abychom měli přehled o tom, co můžeme našim zákazníkům nabídnout a případně i doporučit

 

DALIMA je mj. mezinárodní rodinná cestovní agentura s širokými znalostmi z oblasti cestovního ruchu. Naše zájmy  jsou směrovány především na jih Apeninského poloostrova, jelikož jsou v našem kolektivu i pracovníci s jihoitalskou krví. Tedy co se týče Itálie nabízíme nekonečné možnosti a můžeme poradit ve všech ohledech.

 

Naše služby a ochota se projevuje věrností našich klientů, z nichž mnozí naším prostřednictvím cestují každoročně již od vzniku firmy a za tom jim moc děkujeme.

 

Nově vám zde nabízíme naše služby ON-LINE, jestliže rádi řídíte vše z pohodlí svého domova.

 

Tak už neváhejte a „zakousněte se“ do porce rozličných lahůdek ze širokých končin světa!

 

Ať na křídlech letadla, či v soukromí svého vozu nebo v partě jiných nadšenců autobusového cestování či na vlnách luxusních lodí, které vám splní nesplnitelné….

Vytvářím objednávku...